پیشرفت پنل رنگ فتوشاپ cc 6

color-panel-location

امروز در سایت سی اس اسکریپت آموزش و معرفی بهبود یافته و پیشرفته پنل رنگ فتوشاپ cc 6. در این آموزش ما یک نگاه سریع در بهبود را و پیشرفت ادوبی به پانل رنگ در فتوشاپ به عنوان بخشی از خلاق ابر ۲۰۱۴ به روز رسانی ساخته شده است. همانطور که ما را ببینید، نه تنها پانل رنگ در حال حاضر به طور کامل قابل اندازه بندی مجدد اما آن را نیز به ما می دهد دو راه جدید از رنگ های انتخاب – رنگ مکعب و روشنایی مکعب – که هر دو از انتخاب رنگ فتوشاپ قرض گرفته شده و طراحی شده برای انتخاب رنگ در فتوشاپ سریع تر و بصری.

اگر شما در حال دیدن پانل رنگ نیست، شما می توانید آن را با رفتن به منوی پنجره در نوار منو در بالای صفحه نمایش و انتخاب رنگ از لیست پانل را انتخاب کنید. علامت در کنار نام پانل بدان معنی است که آن را در حال حاضر باز در جایی بر روی صفحه نمایش شما:

window-color-panel

تغییر اندازه پنل رنگ

در فتوشاپ CC 6 در حال حاضر می تواند پانل رنگ تغییر اندازه و آن را به عنوان بزرگ به عنوان ما دوست داریم. برای اینکه آن را گسترده تر، حرکت ماوس خود را به لبه سمت چپ از پانل. شما تغییر مکان نما خود را به چپ و راست فلش-اشاره ببینید. کلیک کنید و کشیدن به سمت چپ برای تغییر اندازه پانل. توجه داشته باشید که این در واقع تغییر اندازه ستون کل پانل، نه فقط در پانل رنگ خود را، به طوری که تمام پانل ها در ستون خواهد شد گسترده تر همراه با آن:

drag-panel-left

ساخت یک پانل گسترده تر در فتوشاپ چیز جدیدی نیست، اما در حال حاضر در CC 2014، ما همچنین می توانیم پانل رنگ دیگر را. حرکت ماوس خود را به لبه پایین پانل رنگ. هنگامی که شما تغییر مکان نما خود را به بالا و پایین را ببینید-اشاره فلش، کلیک کنید و کشیدن رو به پایین به آن را تغییر اندازه:

drag-panel-down

اگر می خواهید به تغییر اندازه پانل رنگ خود را در آن بدون تاثیر اندازه های دیگر پانل، در بالای پانل (که در آن می گوید: “رنگ”) با کلیک بر روی زبانه نام و کشیدن پانل به دور از پانل های دیگر را به سند منطقه:

undock-color-panel

با پانل شرکت از بقیه undocked، آن را می شود حتی ساده تر به آن را تغییر اندازه. به سادگی با کلیک و کشیدن هر کدام از گوشه پایین را به پانل رنگ به عنوان بزرگ به عنوان شما نیاز دارید:

resize-color-panel

در حال حاضر، شما ممکن است فکر، “خوب، که نوع سرد است، اما آنچه نقطه است؟ شما در پنل رنگ بزرگتر ساخته شده است، مطمئن است، اما چرا؟ به نفع چه خبر؟” سوال بسیار عالی، و قطعا، در هنگام استفاده از پانل رنگ در حالت پیش فرض RGB لغزنده آن (با لغزنده برای مخلوط کردن رنگ قرمز (R)، سبز (G) و آبی (B) برای ایجاد رنگ های ما نیاز) است، وجود دارد بسیار نیست یک دلیل آن را تغییر اندازه. با این حال، فتوشاپ CC 2014 معرفی دو روش جدید برای انتخاب رنگ، و همانطور که ما در مورد به دیدن هستید، آن را این گزینه جدید – رنگ مکعب و روشنایی مکعب – که تغییر اندازه پانل رنگ چنین ویژگی های بزرگ و مفید است.

رنگ جدید و روشنایی مکعب

فقط به شما احساس که در آن رنگ مکعب و روشنایی مکعب از، آمده قبل از CC 2014، انتخاب یک رنگ در فتوشاپ معمولا به معنای سفر به انتخاب رنگ می دهد. برای مثال، اگر من به تغییر رنگ پیش زمینه من، روش های سنتی به انجام این امر می تواند به کلیک بر روی SWATCH رنگ پیش زمینه در نزدیکی پایین از ابزار پانل خواست:

foreground-color-swatch

این باز انتخاب رنگ که در آن من می توانم رنگ من نیاز را انتخاب کنید:

photoshop-color-picker

انتخاب رنگ به ما می دهد مقدار زیادی از راه های مختلف را انتخاب کنید رنگ، اما تا کنون رایج ترین روش توسط اولین انتخاب یک رنگ اصلی را از نوار عمودی باریک:

hue-strip

زمانی که ما رنگ انتخاب کرده اید، ما پس از آن سطح روشنایی و اشباع برای رنگ از مربع بزرگتر (“مکعب”) در سمت چپ را انتخاب کنید. سطوح روشنایی را از بالا اجرا به پایین در حالی که سطوح اشباع از چپ به راست اجرا:

saturation-brightness-cube

دلیل انتخاب رنگ است تا مجموعه ای شبیه به این در ابتدا به دلیل است که به طور پیش فرض، گزینه H در مرکز کادر محاوره ای انتخاب شده است. H مخفف رنگ، که به معنی ما در حال انتخاب رنگ در ابتدا بر مبنای رنگ خود را، با روشنایی و اشباع به عنوان صفات ثانویه:

color-picker-hue

سازمان دیده بان اگر ما از H به B تغییر دهید چه اتفاقی می افتد:

color-picker-brightnessB مخفف روشنایی، و با تغییر از H به B، ما راه انتخاب رنگ قرار است تا تغییر کرده. ما در حال حاضر انتخاب رنگ در ابتدا بر مبنای روشنایی خود، با رنگ و اشباع به عنوان صفات ثانویه. نوار عمودی باریک در سمت راست منطقه که در آن ما یک سطح روشنایی اصلی برای رنگ انتخاب می شود:

color-picker-brightness-strip

سپس، هنگامی که روشنایی ما باید انتخاب کردهام، ما رنگ و اشباع از مربع در سمت چپ را انتخاب کنید. ارزش رنگ در حال حاضر از چپ به راست اجرا در حالی که سطوح اشباع از بالا اجرا به پایین:

color-picker-brightness-cube

یکی ناراحتی بزرگ با انتخاب رنگ همواره این بوده است که تمام مدت آن را باز بر روی صفحه نمایش، آن به طور موثر به ما قفل از بقیه فتوشاپ، جلوگیری از ما را از انجام هر گونه کار بیشتر تا زمانی که ما روی OK کلیک کنید برای بستن از آن:

click-ok

اما در حال حاضر، به لطف فتوشاپ CC جدید ۲۰۱۴ به روز رسانی، ما می توانیم رنگ در راه همان است که ما فقط در نگاه بدون نیاز به باز کردن انتخاب رنگ انتخاب کنید، و این به دلیل این گزینه همان در حال حاضر درست در پانل رنگ خود ساخته شده است! برای پیدا کردن آنها را، ما فقط نیاز به کلیک بر روی آیکون منو در گوشه سمت راست بالای پانل رنگ:

menu-icon

دو گزینه جدید، رنگ مکعب و روشنایی مکعب، در بالای منو ذکر شده است. من یکی از اولین، رنگ مکعب را انتخاب کنید:

select-hue-cube

با رنگ مکعب انتخاب، پانل رنگ در حال حاضر ما اجازه می دهد به همان شیوه ما می خواهم آن را از انتخاب رنگ را انتخاب کنید هنگامی که H (رنگ) انتخاب شده است را انتخاب کنید رنگ. ما برای اولین بار رنگ از نوار عمودی باریک در سمت راست را انتخاب کنید، و سپس ما یک سطح اشباع و روشنایی برای رنگ از مربع بزرگتر در سمت چپ را انتخاب کنید:

hue-cube

ما می توانیم بین زمینه و پس زمینه رنگ با استفاده از نمونه رنگ در گوشه سمت چپ بالا از پانل رنگ، که همان نمونه رنگ در نزدیکی پایین پانل ابزار تغییر دهید. نگه داشتن SWATCH سمت چپ بالا انتخاب برای انتخاب یک رنگ پیش زمینه، و یا با کلیک بر روی SWATCH سمت راست پایین تبدیل به رنگ پس زمینه:

color-swatches

من گزینه جدید دوم، روشنایی مکعب، از منوی خواهید را انتخاب کنید:

select-brightness-cube

با روشنایی مکعب انتخاب، پانل رنگ در حال حاضر درست مثل انتخاب رنگ عمل می کند زمانی که به B (روشنایی) تنظیم شده است. ما را انتخاب کنید روشنایی اصلی برای رنگ از نوار عمودی در سمت راست، و سپس ما رنگ و اشباع از مربع در سمت چپ را انتخاب کنید:

brightness-cube

نکته مهم در مورد این که قادر به انتخاب رنگ شبیه به این از پانل رنگ، به جای انتخاب رنگ، این است که ما می توانیم پانل رنگ ترک باز بر روی صفحه نمایش تمام زمان ما در حال کار، ما اجازه تغییر رنگ زحمت و در پرواز بدون نیاز به باز کردن یک جعبه محاوره ای جداگانه (و از انجام هر چیز دیگری در فتوشاپ در حالی که کادر محاوره ای باز است مسدود). در اینجا، ما پانل رنگ من دوباره در سمت راست بالا از رابط که در آن به طور پیش فرض به نظر می رسد، اما این بار، آن را به رنگ مکعب به جای حالت پیش فرض RGB لغزنده تنظیم شده است. همچنین، من تغییر اندازه ام را به آن را بزرگتر، به عنوان ما آموخته است که چگونه به انجام این کار قبل از آن، به طوری که در حالی که طول می کشد تا بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات، آن را نیز به من می دهد طیف وسیع تری از رنگ را انتخاب کنید مثل شکل زیر:

color-panel-resized

البته، رنگ مکعب و روشنایی مکعب تنها دو از بسیاری جهات انتخاب رنگ فتوشاپ به ما می دهد برای انتخاب رنگ ها، تا این گزینه های جدید پانل رنگ به طور کامل جایگزین آن نیست. چه آنها قطعا انجام داده ام، هر چند، تا حد زیادی کاهش می یابد نیاز به آن است. دفعه بعد که در حال انجام هر نوع colorizing کار در فتوشاپ، به جای پریدن به انتخاب رنگ هر زمانی که شما نیاز به تغییر رنگ، سعی کنید از پانل رنگ تازه قابل اندازه بندی مجدد، آن را به یکی از دو رنگ مکعب یا روشنایی مکعب، و خودتان ببینید چه مقدار از تفاوت آن را به طراحی خود و یا گردش کار رتوش می سازد.

وجود دارد و ما آن را داشته باشد! این یک نگاه به پانل رنگ بهبود یافته و افزایش در فتوشاپ، بخشی از خلاق ابر  cc6 به روز رسانی است!
راهنما :
بعداز دانلود از فایل فشرده دربیارید و رمز فایل را وارد کنید.

درباره csscript