دانلود اسکریپت فارسی pay per click – شبکه تبلیغات

pay per click

دانلود اسکریپت فارسی pay per click – شبکه تبلیغات که بهترین اسکریپت تبلیغاتی است رو برای شما کاربران عزیز سی اس اسکریپت برای دانلود گذاشتیم.با استفاده از اسکریپت pay per click میتوانید سایت کسب درآمد از تبلیغات بنری بزنید.اسکریپت pay per click مولتی لنگویج هست و دارای مدیریت زبان میباشد و شما هر زبانی الخصوص زبان شرینی پارس را میتوانید به راحتی اضافه کنید.

ویژگی اسکریپت pay per click

مدیریت تبلیغ کنندگاه و نمایش دهنگان :
در این اسکریپت شما به راحتی میتوانید تمام جزئیات رابط های کاربری تبلیغ دهندگان و نمایش دهندگان را به صورت گرا و با جئیات بررسی کنید این اسکریپت به شا اجازه میدهد تا درصد سود خود و ضرر خود را از این دو محیط کاربری بررسی کنید و روی این دو محیط کاربری با امکانات فراوان بهترین مدیریت را داشته باشید.

مدیریت تبلیغات :

در مدیریت تبلیغاتش ما میتیوانید از بنر ها گیف فلش استفاده کنید.و تبلیغات را به راحتی کنسل استوپ فعال یا غیر فعال کنید.و همچنین از کلمات کلیدی خاص میتوانید در تبلیغات استفاده کنید و با این کلمات تبلیغات را مدیریت کنید و نرخ ارزشی کلمات کلیدی را مشخص کنید.

کدهای کوپن برای تبلیغات :

شما می توانید کدهای کوپن برای تبلیغ کنندگان از کنترل پنل خود را تعریف کنیم. تبلیغ کننده وقتی ثبت نام کرد میتواند اگهی های خود را مدیریت کند.اسکریپت اد سرور اجازه می دهد تا شما کد کوپن یکبار مصرف ایجاد کنید و از کوپن می توانید نرخ ثابت و یا درصد ایجاد کنید.

مدیریت برچسب :

مدیریت برچسب خود را برای هدف قرار دادن سرور تبلیغ با اضافه کردن یا محدود کردن برچسب در برابر تبلیغات.برچسب مناسب ممکن است تا شما در گوگل دیده شوید تا بازار خود را هدف قرار داده و برچسب نامطلوب می توانید تبلیغات از بودن در این سایت ها نشان داده شده است جلوگیری و صرفه جویی در impresssions، در نتیجه بهبود بهره وری دوباره.

و…
راهنما :
بعداز دانلود از فایل فشرده دربیارید و رمز فایل را وارد کنید.

درباره csscript